АФНУ
11
Лет опыта
1
Верифицированная рекомендация
10
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
31
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
406
Последний визит на сайт
сегодня
Займаюсь професійно нерухомістю, продажем новобудов та квартир на вторинному ринку у нашому місті. Найбільші досягнення - дарувати людям мрію, втілювати в життя плани про власне житло.

Аренда коммерческой недвижимости (7)

  • PRO нерухомість
    57 600 грн/мес
    100 грн/м²

    Лісовогринівецька, 1

    СРОЧНО
    многофункциональное помещение
    576 м²
    1 нед. назад
    Оренда складу біля траси с. Лісові гринівці. Склад холодного типу, всього за кілька хвилин від міста. Територія має зручний підʼїзд. Ідеально підходить для зберігання товарів. Приміщення має промислову підлогу, а також висоту стель від 5 метрів по краях до 8 метрів у центрі, що дає змогу зберігати великогабаритні товари. Об’єкт розташований на закритій території , встановлені сигналізація та система відеоспостереження. У складі наявні всі необхідні комунікації: вода, електропостачання (16 кВт, 3 фази). Додатково тривають роботи з облаштування санвузла, кабінету та роздягальні.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • PRO нерухомість
    81 000 грн/мес
    150 грн/м²

    ул., 1

    ПРЕМИУМ
    многофункциональное помещение
    540 м²
    1 нед. назад
    Довготривала оренда складських приміщень неподалік від міста Хмельницький! Зручний заїзд з траси, комунікації, відеонагляд! Є можливість орендувати більшу площу! Приміщення має вільне планування, с/в, кабінет! Приміщення теплого типу. Підійде для зберігання великогабаритних товарів!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • PRO нерухомість
    56 000 грн/мес
    100 грн/м²

    Лісовогринівецька, 1

    многофункциональное помещение
    560 м²
    1 нед. назад
    Оренда складу біля траси с. Лісові гринівці. Склад теплого типу, всього за кілька хвилин від міста. Територія має зручний підʼїзд. Ідеально підходить для зберігання товарів. Приміщення має промислову підлогу, а також висоту стель від 5 метрів по краях до 8 метрів у центрі, що дає змогу зберігати великогабаритні товари. Об’єкт розташований на закритій території , встановлені сигналізація та система відеоспостереження. У складі наявні всі необхідні комунікації: вода, електропостачання (16 кВт, 3 фази). Додатково тривають роботи з облаштування санвузла, кабінету та роздягальні.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • PRO нерухомість
    65 000 грн/мес
    250 грн/м²

    Шевченко ул., 62

    многофункциональное помещение
    260 м²
    1 нед. назад
    Оренда приміщення, вул. Шевченка 62 Площа - 260 кв.м Приміщення займає повністю 2 поверх торгового центру. Є можливість зонування на кабінети. Є вивід каналізації (можна зробити санвузли) електрика, є можливість зробити електричне опалення. Ремонт входить в рахунок орендної плати 50/50 Приміщення розраховане на легке навантаження, оптимально для офісу IT-компанії, диспетчерські служби, колл-центр і тд.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • PRO нерухомість
    45 000 грн/мес
    188 грн/м²

    пров. Кобилянсько, 1

    помещение свободного назначения
    240 м²
    1 нед. назад
    Пропонуємо на оренду 6 гаражів - ідально під СТО, шиномонтаж або майстерню. - Закрита територія - Є електоренергія та вода - Є додаткові підсобні приміщення - Зручна локація - р-н Південно-Західний, пров. Кобилянської 3 - Площа ділянки 8 соток Чудовий варіант для бізнесу!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • PRO нерухомість
    10 000 грн/мес
    250 грн/м²

    Миру просп., 99/1А

    офисное помещение
    40 м²
    1 нед. назад
    Оренда приміщення | 40 м² Здається світле та акуратне приміщення на 2 поверсі Темп, спортивний центр “Літіум” Меблів, які є на фото, не буде — здається чисте приміщення, щоб ви облаштували все під себе. Переваги: • спокійне, затишне місце • хороший потік людей (спортцентр поруч) • світле приміщення • зручне розташування • 2 поверх Підійде для: • бʼюті-студії • салону краси • кабінету косметолога / масажу • офісу • студії навчання • або будь-якого іншого виду діяльності
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • PRO нерухомість
    7 000 грн/мес
    467 грн/м²

    Проскуровская ул., 74

    помещение свободного назначения
    15 м²
    1 нед. назад
    Оренда фасадного приміщення з окремим входом, вул. Проскурівська 74/1 Площа - 15.2 кв.м Вхід в приміщення виходить на вулицю Проскурівську. Вдале розташування, прохідне місце. Є можливість прикріпити свою рекламну вивіску чи банер. Є вбиральня, електрика, опалення - індивідуальне газове. Може підійти під манікюрний кабінет, перукарню, офіс адвоката/бухгалтера/страхової і тд
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.